ATV'de Esra Erol Programında Pes Dedirten Olay! Esra Erol Resmen Çıldırdı...

Esra Erol ATV'de canlı yayınlanan programında çileden çıktı. Çalıştığı apartmandaki kadınlara sarkıntılık yapan Yavuz Bayram, terkettiği eşiyle yüzleşmeye gelmişti. Öyle bir konuştu ki Esra Erol yayın boyunca fırça atıp durdu.

ATV'de Esra Erol Programında Pes Dedirten Olay! Esra Erol Resmen Çıldırdı...

Esra Erol'un programına mektup bırakıp kaçan kocasını bulmak için çıkan Havva'nın hikayesi gündeme oturdu. Kapıcı olan eşinin tüm foyaları canlı yayında ortaya dökülürken, yüzsüz kocayı Esra Erol buldu. Ünlü sunucu salı akşama yayınlanan programında karı- kocayı yüzleştirmek istedi. Apartman görevlisi olan Yavuz Bayram, eşini dilencilikle suçlayıp, kadınlarla ilişkisini mazur gösterince Esra Erol'un cinleri tepesine çıktı. Canlı yayında ünlü sunucu yüzsüzlük yapan Yavuz Bayram'a fırça üstüne fırça attı. İşte ünlü sunucuyu çileden çıkaran olay:

Apartman görevlisi olan Yavuz Bayram, 2 çocuğu ile eşi Havva Bayram'ı 1 Şubat'ta terk edip kayıplara karıştı. Ortadan kaybolduktan sonra kardeşini arayan Yavuz Bayram, onun aracına karısına verilmek üzere bir mektup bıraktığını söyledi. Mektupta Yavuz Bayram "eşinden artık bıktığını evdeki eşyaları 10 bin lira karşılığında ona bırakabileceğini" yazmıştı. 

Kocası Yavuz Bayram'a bir türlü ulaşamayan 2 çocuk annesi Havva Bayram, kapıcılık yaptığı binadan da atıldı. Çocukları ile sokakta kalan Havva Bayram, bir lokma ekmeğe muhtaç hale gelince soluğu Esra Erol'un programında aldı. Kocasının bütün kirli sırlarını yayında ifşa eden Havva Bayram, anlattıkları ile herkesi sarstı. 

1-) Bu kapıcı sapık mektubu

Yavuz Bayram apartman görevlisi olarak çalıştığı binalarda kadınlara sarkıntılık yapmakla itham edilmişti. Son apartmandan da bu sebeple kovulmuştu. Kapıcı olarak çalıştığı son apartmanda da bir kadınla ilişkiye girdi. Apartman sakini olan bu kadının evine girip çıkmaya başlayan Yavuz Bayram, posta kutusuna bırakılan bir mektupla ifşa oldu. 

Bu kapıcı sapık mektubu

Daha önce çalıştığı apartmandan gelen bu mektupta "Yavuz Bayram'ın çalıştığı binalardaki kadınları taciz ettiği belirtiliyor ve "Bu adam sapık" deniliyordu. Mektup ortaya çıkınca Apartman yöneticisi Yavuz Bayram'ın işine son verdi. Yavuz Bayram da karısıyla çocuklarını bırakıp kayıplara karıştı.

Yavuz Bayram'ın kadınlarla olan çarpık ilişki ağı bununla da sınırlı değildi. Romen uyruklu hayali bir kadına da 30 bin lira kaptırmıştı. O parayı ödemek için karısı Havva evlere temizliğe gitmiş, ne kadar para biriktirmişse getirip ona vermişti. 

2-) Karım dilenci

Esra Erol eşini ve çocuklarını ortada bırakıp kaçan Yavuz Bayram'ı bulup canlı yayına çıkardı. Yavuz Bayram pişkinlikle kendi yaptıklarının üstünü örtmek için eşi Havva Bayram'ı "Bu kadın sürekli dilencilik yapıyor. Ben bunun dilenciliğinden bıktım. Herkesten bir şey istiyor" diyerek suçladı. 

Karım dilenci

3-) Esra Erol'un sigortaları attı

Karısının Esra Erol'un programına da 'dilenmeye' çıktığını belirten Yavuz Bayram, "Senin zaten istediğin buydu. Esra Erol'un programına çıkıp dilenmekti" dedi. Bu sözleri duyan ünlü sunucu canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü. Yavuz Bayram'a fırçayı basan Esra Erol, "Bir kadının çocukları için yardım istemesi utanılacak bir şey değil. Ama kocasının çalıştığı binadaki kadınlara uygunsuz davranışlar sergilemesi utanılacak şey. Söz hakkı veriyorum zeytin yağı gibi üste çıkıyorsunuz" dedi. 

Esra Erol'un sigortaları attı

4-) Terör örgütüyle bağlantılı hoca

Yavuz Bayram çalıştığı apartmanlardaki kadınlarla ahlaksız ilişki peşinde koşarken, bir de hoca edinmişti. Bu sözde hocası ona "oğlunu okula gönderme' deyince Yavuz Bayram çocuğunu okuldan almıştı. Esra Erol bu mevzuyu açınca Yavuz Bayram, "konumuz bu değil" diyerek konuşmaktan kaçtı.

Terör örgütüyle bağlantılı hoca

5-) Hocanız sarkıntılık yapın diyor mu?

Esra Erol, Yavuz Bayram'ın 'hocam için karımdan vazgeçerim' dediği söz konusu hocasıyla ilgili de ifşalarda bulundu. Yavuz Bayram'ın tavrına sinirlenen ünlü sunucu şunları anlattı:
-"O hocanın kim olduğunu biliyorum, çocuğunuzu okula göndermediğinizi biliyorum, çocuğunuzla konuştum babam beni hoca istemiyor diye okula göndermiyor dedi. O sözde hocanız size çalıştığınız yerdeki kadınlara sarkıntılık yapın diyor mu? O Sözde hocanın hangi terör örgütleri ile bağlantılı olduğu ortada. 

Hocanız sarkıntılık yapın diyor mu?

6-) Karısına zır cahil deyince...

Yavuz Bayram canlı yayında pişkinliği ve hadsizliği ile sabır sınırlarını fazlasıyla zorladı. Yayının sonlarına doğru eşi için "zır cahil" deyince Esra Erol'un sabır taşı da çatladı. Ünlü sunucu Yavuz Bayram'ı "Siz eşini yok sayan birisiniz. Sizin gibi erkek profillerini iyi biliyoruz" diyerek fırçaladı. 
Esra Erol'un çileden çıktığı anlar 

 

Etiketler

Gündem   Magazin   Manşet