Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Deprem Niteliğinde Ayrılık! Zeynep Barış’ın Üzerini Çizdi! Mehdi’ye Geri Dönüyor! Tepkiler Çığ Gibi…

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve her yeni bölümüyle izleyici üzerinde büyük yankı uyandıran Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son zamanlarda Mehdi’ye olan yakınlığıyla seyirciden linç yiyen Zeynep karakteri, yayınlanan yeni bölüm fragmanında tarafını seçti. Önce sarıldı sonra elini tuttu! Seyirci neler olduğunu anlayamadı. O isme artık ayrılık yolu gözüktü.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Deprem Niteliğinde Ayrılık! Zeynep Barış’ın Üzerini Çizdi! Mehdi’ye Geri Dönüyor! Tepkiler Çığ Gibi…

İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir ve Engin Öztürk’ün başrollere hayat verdiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Milyonlarca kişi izlediği fragman karşısında şaşkınlığına engel olamazken, Zeynep’in tavrı milyonları çileden çıkardı. Uzun süredir Barış’la aralarında yakınlaşma olan ve yeni bir birlikteliğe yelken açacak olan Zeynep’in son hamlesi tüm dengeleri değiştirdi.

Mehdi’yle olan ayrılığının ardından her şeyin normale döndüğünü yavaş yavaş fark eden Zeynep, hayatına Barış’ı almak için ilk adımlarını atmış ve milyonları büyük bir sevincin içerisine sürüklemişti. Fakat dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Zeynep’in tavırları, izleyici üzerinde olumsuz bir etki bıraktı. Binlerce kişi Zeynep’in yanlış bir karar alma yönünde adım adım ilerlediğini dile getirdi. Neler oluyor?

Her şeyin normal bir şekilde ilerlediği Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Zeynep’in başına resmen bir bela geldi. Fakat bu olayın sorumlusunun kim olduğu henüz bilinmese de bazı kişiler odak noktasına Mehdi’yi aldı. Fragmanda dikkat çeken bir diğer detay ise Zeynep’in anneleriyle Mehdi için tartışması oldu. Sözleri geceye damga vurdu.

“Birisi Hayatımla İlgili Karar Verdiğinde Bir Anda…”

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında gerginliğine engel olamayan Zeynep, Barış’a, “Birisi hayatımla ilgili karar verdiğinde bir anda patlıyorum artık!” sözlerini dile getirdi. Barış ise onun yanına olmaya çalıştığını ve kendisi adına karar vermediğini ifade etti. Zeynep’in Barış’tan uzaklaşmaya başladığını düşünen seyirci, Barış’ın yakın zamanda diziye veda edeceğini dile getirdi. Zeynep’in son hamlesi ise…

Zeynep ve Mehdi’nin karşı karşıya geldiği fragmanda Mehdi’nin, “Ben yapmadım Zeynep!” diyerek sarılması tüm dengeleri değiştirdi. Keşke bununla da kalsaydı, Barış, Mehdi’nin karşısına geçerek, “Bir adam bir kere suç işlediyse ikincisi için potansiyel taşır!” sözlerini dile getirdi. İkili arasında tansiyon yükselirken Zeynep’in Mehdi’nin elini tutması tüm dengeleri değiştirdi. Seyirci ise bu sahnelerin ardından Zeynep’in Mehdi’ye geri döneceğini ifade etti.

Etiketler

Gündem