Hande Erçel Aşkını Resmen Haykırdı! Herkes Kerem Bürsin Sandı Ama Erçel Yanılttı! Yeni Aşka Yelken Mi Açıyor? Sosyal Medya Bunu Konuşuyor…

Son zamanların en popüler isimlerinden birisi olan Hande Erçel, sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncunun o paylaşımının ardından milyonlarca kişi şaşkınlığına engel olamazken her şey sonunda gün yüzüne çıktı. Paylaşımında resmen aşkını haykıran Hande Erçel, gündemde adeta deprem etkisi yarattı. Yoksa yeni bir aşka yelken mi açıyor?

Hande Erçel Aşkını Resmen Haykırdı! Herkes Kerem Bürsin Sandı Ama Erçel Yanılttı! Yeni Aşka Yelken Mi Açıyor? Sosyal Medya Bunu Konuşuyor…

Sen Çal Kapımı dizisinde partneri olan Kerem Bürsin’le aşk yaşadığı iddia edilen Hande Erçel, son zamanlarda paylaşım yapmayı bırakmış ve sosyal medyadan bir tık uzaklaşmıştı. Milyonlarca kişi aynı tavrı Kerem Bürsin’de de gördüğünü dile getirmiş ikilinin arasının açıldığını ve aşk iddialarını bu şekilde durdurmak istediklerini ifade etmişti. An itibariyle hesabında yeni bir paylaşım yapan Erçel, her şeyin nedenini açıklamış oldu.

Sosyal medyanın en çok etkileşim alan isimlerinden birisi olan Hande Erçel, rol aldığı dizideki başarısı ve güzelliğiyle adını televizyon dünyasının zirvesine taşıdı. Son zamanlarda birçok projeye imza atan ve aldığı yeni eviyle paraya para demediği anlaşılan ünlü oyuncu, yeni bir paylaşım yaptı. Paylaşımında yüksek sesle aşkını haykıran Erçel, tüm dikkatleri üzerine çekti. O paylaşımın ardından Kerem Bürsin’le aralarındaki şeyin tamamen bittiği iddia edildi.

Güzelliği, zarafeti, samimi tavırları ve başarılarıyla adının sık sık gündemde yer almasına vesile olan Hande Erçel, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla beraber her şeyi resmen ortaya çıkardı. Milyonlarca kişi Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in aşk yaşadığını iddia ediyordu. Fakat güzel oyuncunun paylaşımı dengeleri değiştirdi. Hande Erçel’in yanıltan hikayesinin ardından takipçileri yeni bir aşka yelken açıp açmadığını merak etmeye başladı.

“Çok Seviyorum Seni…”

Sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yapan Erçel, set sırasında ekibinin kamerasının olduğu yere geçerek, “Çok seviyorum seni ya!” sözlerini dile getirdi. Erçel’in sesi yankı yaparken binlerce kişi bunu kime söylediğini merak etmeye başladı. Sonrasında ise ünlü oyuncunun bunu setten yakın arkadaşı olan bir kişiye söylediği ortaya çıktı.

Sen Çal Kapımı dizisinin çekimlerinde olduğu anlaşılan Hande Erçel, set ekibinden bir arkadaşının koltuğuna geçti. Arkadaşı ise sosyal medya hesabında esprili bir paylaşım yaparak, “Yerimde gözü yok, artık kendi var!” sözlerini dile getirdi. Hande Erçel’in, “Çok seviyorum seni ya!” sözlerinin tamamen arkadaşça olduğu belirtildi.

Etiketler

Gündem