Son Dakika... Hande Erçel ve Kerem Bürsin fena yakalandı gören gözlerine inanamadı!

Sen Çal Kapımı yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin öyle bir yakalandılar ki artık herkes bir açıklama bekliyor.

Son Dakika... Hande Erçel ve Kerem Bürsin fena yakalandı gören gözlerine inanamadı!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı iki başarılı ve sevilen oyuncuyu başrollerinde barındırınca her hafta dizi en çok konuşulanlar arasında alıyor. Fakat bu konuşmalarda en çok merak edilen Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in özel hayatı oluyor...

Sen Çal Kapımı dizisinde birbirlerine çok yakıştırılan ikilinin hayranları, beraber olmalarını çok istiyor. Şimdiye kadar da birçok kez ikilinin aşk yaşadığına dair haberler çıktı. Fakat her seferinde ''Böyle bir şey yok'' diyerek bu haberleri yalanladılar.

Ne zaman basın mensuplarıyla sohbet etseler her iki tarafta ''Biz arkadaşız'' açıklamasını yaptı. Hayranları ise bu duruma inanmak istemedi. Son dergi çekimlerindeki samimi halleri de dikkat çekince iinin sevenleri bir umut bir detay aramaya başladılar.

İşte o detay bir görüntüyle gün yüzüne çıktı. Rol aldıkları dizide yakınlaştıkları konuşulan ikili, iddiaları güçlendirecek görüntüyle magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

Fox TV ekranlarının MF Yapım imzalı dizisi Sen Çal Kapımı'da rol alan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, magazin kulislerinde dönen iddiaya göre güzel oyuncunun evinde geceyi birlikte geçirdi. 

Ancak sabah birlikte görüntü vermemek için ayrı ayrı arabalara binen ikili, kameralardan kaçamadı. 

İşte o anlar (Tıkla-izle)

Görüntünün paylaşılması sonrası aralarındaki aşk iddiaları daha da güçlenen Erçel ve Bürsin, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yaptı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Sen Çal Kapımı setinde kavga çıktığı Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in birbirine girdiği iddia edilmişti.

Hayranlarını çok üzen bu kavga iddiasının seti durdurduğunu bu yüzden aksamalar yaşandığı konuşulmuştu.

Fakat gerçek bambaşka bir olay çıkmıştı. 

Hande Erçel'in boyun bölgesinde kasılmalar olmuş. İyileşene kadar çekimlere ara verilmiş.

Kerem Bürsin de ilk fırsatta Hande Erçel ile kavga ettikleri haberlerine ''Saçmalık'' diyerek yalanlamıştı.

Hande Erçel, "Ben iyiyim boynum tutuldu sadece" diyerek, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini bilgilendirmişti.

Etiketler

Gündem   Magazin   Manşet