Hanımları Resmen 10 Yaş Genç Gösterecek 20 Şahane Saç Modeli!

Bu yazımızda sizler için 20 yaş daha genç gözükeceğiniz birbirinden güzel 20 saç modeli derledik. Eğer sizler de olduğunuzdan daha genç gözükmek istiyorsanız bu saç modelleri sizler için harika ilham kaynağı olacak. Bir stilin tamamlayıcı kesinlikle doğru karar verilmiş bir saç modelidir. Bu yüzden sizler için kolayca karar verebileceğiniz ve her yüz modeline uygun 20 farklı saç modeli derledik. İşte birbirinden güzel o saç modelleri:

Hanımları Resmen 10 Yaş Genç Gösterecek 20 Şahane Saç Modeli!

1-) Bob Kesim ve Dalgalı Saç Modeli

Bob kesim saç modeli ileri yaşlar için tam yerinde bir saç stilidir. Hem bakımının hem de şekillendirilmesinin rahat olması hanımlara oldukça kolaylık sağlar. Aynı zamanda modern ve zarif bir görünüm kazandıran bu saç modelleri olduğunuzdan daha genç gözükmenizi sağlayacaktır.

Bob Kesim ve Dalgalı Saç Modeli

2-) Orta Boy Kesim Yandan Ayrılmış ve Dalgalı Saç Modeli

Eğer saçlarınızı ne uzun ne de kısa istiyorsanız modeldeki orta boy kesim saç modeli harika bir tercih olacaktır. Bunun yanında hacimli ve dolgun görünümlü saçlar daha genç ve dinamik bir hava kazandırır. Bunun için de saçlarınızda dalga oluşturup yandan ayırarak bu etkiyi sağlayabilirsiniz.

Orta Boy Kesim Yandan Ayrılmış ve Dalgalı Saç Modeli

3-) Sarı Renk ve Dalgalı Saç Modeli

Açık renk saçları seven kadınların vazgeçilmez rengi sarı, sizlere daha genç bir hava katabilir. Bunun yanında saçlarınızda dalga oluşturarak daha canlı ve hacimli bir saç stili elde edebilirsiniz.

Sarı Renk ve Dalgalı Saç Modeli

4-) Katlı Kesim ve Dalgalı Saç Modeli

Önceki modellerde de söylediğimiz gibi hacimli ve dolgun saçlar sizlere olduğunuzdan daha genç bir görünüm kazandıracaktır. Bu etki için saçlarınızda dalga oluşturmanın yanında katlı bir kesim de tercih edebilirsiniz.

Katlı Kesim ve Dalgalı Saç Modeli

5-) Asimetrik Kesim Saç Modeli

Asimetrik kesim saç modeli son zamanların en sevilen saç stillerinden bir tanesi. Bu saç modeli ile modern ve zarif bir görünüm kazanabilirsiniz.

Asimetrik Kesim Saç Modeli

6-) Genç Gösterecek Diğer Saç Modelleri
7-) Gençleştiren Saç Modelleri

Etiketler

Gündem   Yaşam   Manşet