Maraşlı Dizisinde Peş Peşe Alınan Kararlar Tüm Dengeyi Değiştirdi! Seyirci Aksiyona Hazır

Maraşlı Dizisinde Peş Peşe Alınan Kararlar Tüm Dengeyi Değiştirdi! Seyirci Aksiyona Hazır

Maraşlı Atv kanalında Pazartesi akşamları yayınlanıyor. Yapımını TIMS&B Production, yapımcılığını ise Timur Savcı diğeri ise Burak Sağyaşar üstlenen dizinin başrollerini ise Burak Deniz ve Alina Boz üstleniyor.

Maraşlı Atv kanalında Pazartesi akşamları yayınlanıyor. Yapımını TIMS&B Production, yapımcılığını ise Timur Savcı diğeri ise Burak Sağyaşar üstlenen dizinin başrollerini ise Burak Deniz ve Alina Boz üstleniyor. Maraşlı dizisinde bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde bilinen dengeler tamamen bozulacak. Dizinin reytinglerinin artması için alınan kararlar neticesinde dengeler fazlasıyla değişecek. Dizinin hayranları bu akşam yeni bölümleri heyecanla bekliyor.

Maraşlı Her Şeyin Plan Olduğunun Farkında

Maraşlı ve Mahur yanan bir evin isinde mahsur kaldılar. Bu yanan evde imdatlarına Mahurun abisi olan Necati yetişiyor ve Necati, Mahrur’u ve Maraşlı’yı kurtarıyor. Kurtarmasının ardından Mahrur’un abisi Necati Mahurur’un gözünde hayatını kurtardığı için kahraman oluyor. Ama bu kurtarmanın da bir plan olduğunu düşünen Maraşlı Necati’nin tehditlerine maruz kalıyor.

Dizinin yayınlanan son bölümünün ardından izleyiciler heyecanla yeni bölümü beklemeye başladılar. Öte yandan dizinin hem son bölümünde hem de diğer bölümlerinde Necati karakterine hayat veren Serhat Kılıç dizide gösterdiği efsane performansıyla hayranları tarafından olumlu dönüşler alıyor. Hayranları bu performansını beğenmelerinin yanı sıra ünlü oyuncuyu izlemek için de diziyi takip edenlerin çok sayısının da fazla olduğu gözlemlendi. 

Maraşlı Tehditle Karşı Karşıya

Necati, Maraşlıyı tehdit etmişti. Tehdidi ise; " Nevzatın hayatını kurtarmak istiyorsan susacaksın kimseye bildiklerini anlatmayacaksın." Bu tehdidiyle Necati’nin neyi planladığı yeni bölümde tek tek ortaya çıkıyor. Ama Necati, Maraşlı ile Mahuru kurtardığı için Savaşla ters düşeceğini tahmin etmemek mümkün değil.

Yeni bölümde hapiste olan Aziz ve İlhanında hapisten kaçışları da büyük merak konusu haline geldi. Bütün bu olaylar yeni bölümünde nefes almadan izleneceğe benziyor. Belli ki Maraşlı bu bölümde Necati’nin ne gibi bir planı olduğunu öğrenmek için ve Mahuru korumak için çaba sarf edecek.


Alina Boz ile Burak Denizin uyumunun çok iyi olmasına rağmen reytinglerde istenilmeyen bir düşüş söz konusu oldu. Bu nedenle, diziyi hayranlıkla izlemeye devam eden seyirciler Maraşlı dizisinin tanıtımının çok az olduğunu Atv'nin Maraşlı’ya daha fazla yer vererek tanıtımlarının yapılmasını istiyorlar. 

Etiketler

Gündem  
Bayazıt Şener

Her konuda makale yazmayı seviyorum