Masterchef Sefa'ya Hayatının Teklifi Geldi! Acun Ilıcalı Ayyüce Gibi Onunda Elinden Tuttu.

Masterchef Sefa'ya Hayatının Teklifi Geldi! Acun Ilıcalı Ayyüce Gibi Onunda Elinden Tuttu.

TV 8’in iddialı yarışmalarından olan MasterChef Türkiye tam gaz yayın hayatına devam ediyor ve yarışmacılar yemek programında kıyasıya mücadele ediyor.

TV 8’in iddialı yarışmalarından olan MasterChef Türkiye tam gaz yayın hayatına devam ediyor ve yarışmacılar yemek programında kıyasıya mücadele ediyor. Türkiye genelinde oldukça fazla izleyici kitlesine sahip olan yarışmada her gün verilen menüler yarışmacılar bu menüler ile şeflerin karşısına geliyor ve yemeklerin tadım yapılmasının ardından puanlama ve oylama sistemi ile birinci seçiliyor.

Her hafta bir ismin elendiği yarışmada yarışmacılar kadar elenen eski yarışmacılar da gündem olmaya devam ediyor. Yarışmada zamanında yarışan birçok isim bugün çok farklı yerlerde yaşamına devam ediyor. Birçoğunun hayatı değişirken bir kısmı da gelen başka projelere dahil olarak farklı bir yaşama adım atıyor.


Başarıları el adından söz ettiren bu yarışmacılar arasından en son gündeme gelen isim ise geçen hafta yatışmaya veda eden Sefa Okyay Kılıç oldu. İddialara göre yarışmaya veda Eden Sefa Okyay Kılıç’a hayır diyemeyeceği bir teklif yapıldı. 

Önce Ayyüce Şimdi Sefa

Bilindiği üzere Acun Ilıcalı kanalında sunduğu yarışma programlarına katılan yarışmacılara birçok durumda yarışma sonrasında da destek olmaya devam ediyor. Önemli bir kitleye sahip olan Acun Ilıcalı hemen her yarışmada beğendiği kişilere iş teklifinde bulunuyor veya hayatını bir şekilde şekillendirmesine yardımcı oluyor. Bundan önceki elemelerde yarışmaya veda e den Ayyüce de Acun tarafından teklif aldı ve şimdi de aynı şekilde Sefa’nın teklif aldığı öne sürülüyor. 


Sefa’nın Elenmesi Hayranlarını Üzmüştü

Sefa’nın eleme ortasına girdiği hafta elenmesi sosyal medyada büyük bir kaos meydana getirdi. Sefa’yı destekleyen oldukça büyük bir kitle bu eleme sonrasında Sefa’ya olan desteklerini sosyal medyaya verdiği mesajlar ile sürdürdü. Duruma müdahale eden Acun verdiği haberler ile Sefa sevenlerin yüreğine su serpti ve hayranlarını sevindirdi. 


Acun’dan Sefa’ya Büyük Teklif

İzleyici kitlesi ile Sefa’nın hayran kitlesi karşısında adeta çok şaşıran Acun bu ismin ekranlarda görünmeye devam etmesi gerektiğini düşündü ve Sefa’ya Survivor 2021 kadrosunda yer alması için teklifte bulundu. Sefa hayranları da bu haber ile tekrar Sefa’yı izleyebilecekleri için oldukça mutlu oldu.  


Etiketler

Gündem  
Bayazıt Şener

Her konuda makale yazmayı seviyorum