Müge Anlı Programının Bitmesinden Sonra Savcılık Harekete Geçti! Olayın İç Yüzü Ortaya Çıktı

Müge Anlı Programının Bitmesinden Sonra Savcılık Harekete Geçti! Olayın İç Yüzü Ortaya Çıktı

Müge Anlı’nın kayıp olarak aradığı Lütfiye Gündüz ile 2013 senesinde ölü olarak bulunan Nezen Germiyen cinayetinde açığa çıkan bağlantı sonrası savcılık harekete geçti.

Müge Anlı’nın kayıp olarak aradığı Lütfiye Gündüz ile 2013 senesinde ölü olarak bulunan Nezen Germiyen cinayetinde açığa çıkan bağlantı sonrası savcılık harekete geçti. Kayıp olarak aranan kadının eski eşi Duran Özdemir ile sevgili olduğu söylenen Nurullah Koçyiğit in kız kardeşi olan Büşra Koçyiğit ifadesi alınmak üzere canlı yayın esnasında Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na götürüldü.

Kendisini para karşılığında başka erkeklerle beraber olmaya zorladığı boşandığı eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu söylenen Nurullah Koçyiğit’in yer aldığı davada Lütfiye Gündüz’ün 8 yıllık kayıp olmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı. 

Ortak Bir Bağlantı Olduğu Ortaya Çıktı

ATV’nin en çok izlenen programı Müge Anlı’da 30 Nisan Cuma günü ekranlarda yayınlanan bölümünde yeni gelişmeler yaşandı. Nevşehir’de 2013 senesinde evinden kaybolduktan sonra bir daha haber alınamayan Lütfiye Gündüz ile 2012 senesinde evinden ayrılan ve daha sonra 6 ay sonrasında ölü olarak bulunan Nezen Germiyen şüpheli cinayetinde ortak bir bağlantı olduğu ortaya çıkmıştı.

Kayıp kadının sevgilisi olduğu iddia edilen Nurullah Koçyiğit’in kız kardeşi Büşra Koçyiğit, Nezen Germiyen şüpheli cinayetinde ve Lütfiye Gündüz’ün kaybında şüpheli şahıslar arasında adı bulunan Ahmet Taşkının kendisine Nezen’i ben katlettim dediğini belirtti. Ayrıca, onu katlettiğim gibi senide katledeceğim Lütfiye’yi bize verin yoksa senin sonun da Nezen gibi olur dediği ortaya çıktı. 

Program Esnasında İki İsim Stüdyodan Alındı

Aynı ilde ve yakın tarihlerde ikisi de öldürülmüş olarak bulunan iki kadının dehşet verici olayında, soruşturmanın seyrini tamamen değiştiren bu ifadeler savcılığı harekete geçirdi. Bugün yayınlanarak programda canlı yayın esnasında eski eş Duran Özdemir ile Nurullah Koçyiğit in kardeşi Büşra Koçyiğit Çağlayan Adliyesi’ne götürüldü.

Büşra Koçyiğit ve Duran Özdemir’in SEGBİS ses ve görüntü bilişim sistemi sayesinde Nevşehir Cumhuriyet Savcısı bilgilerine başvuracak. Bugünlerde de yayınlanmakta olan Müge Anlı’nın programında bu olay tez zamanda çözüme kavuşması için tüm katılan kişilerin konuşmalarını dikkatli bir şekilde dinleyen Müge Anlı bu olayı da aydınlatacak. 

Etiketler

Gündem  
Bayazıt Şener

Her konuda makale yazmayı seviyorum