15 Aralık 2020 09:11 Güncelleme : 15 Aralık 2020 09:16

Bim Neredeyse Bedavaya Satacak! 18 Aralık Cuma Aktüel Ürünleri Açıkladı!

Bim Neredeyse Bedavaya Satacak! 18 Aralık Cuma Aktüel Ürünleri Açıkladı!

Ucuzluğu ile kendine has müşteri kitlesine sahip olan BİM satışa sunduğu bedavadan biraz ucuz ürünleri ile gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Ucuzluğu ile kendine has müşteri kitlesine sahip olan BİM satışa sunduğu bedavadan biraz ucuz ürünleri ile gönülleri fethetmeye devam ediyor. Piyasada satış fiyatının çok alt fiyatlarına yaptığı satışlar ile adında söz ettiren BİM bu hafta da satışa çıkarttığı ürünler ile market sektöründe farkını bir kez daha ortaya koyuyor. 18 Aralık için geçerli olacak indirimli ürünler kategorisinde 7’den 70’e ilgi çekerek birçok farklı ürün bulunuyor. 


18 Aralık BİM Aktüel Listesi

18 Aralık tarihinde BİM marketlerin hepsinde satışa sunulacak ürünler arasında oldukça farklı ve ilgi ekici ürünler bulunuyor. Normal piyasaya göre oldukça ucuz olan ürünlerden edinmek için BİM marketlere gitmek yeterlidir. BİM marketlerde satılacak Aktüel ürünler arasında yer alan Bonera Vita 4 LT Düdüklü Tencere 99 TL’lik fiyatı ile göze çarpıyor.


Paşabahçe cam kategorisinde yer alan Borcam Kulplu yuvarlak tepsi modelleri 19,90 TL’den müşterilere sunuluyor. Şık görünüşü ile beğeni toplayan Naturalove Bambu Tuzluk ve Biberlik 29,90 TL ile satışta yerini alıyor. Bunların yanı sıra Chef’s Krep Tavası 21,90 TL, Chef’s Karnıyarık Tavası 69,90 TL, LAV büyük kâse 9,95 TL, Farklı renklerde bulunan muffin kapları 4,50 TL, Farklı model ve renk seçeneği bulunan kaşıklıklar 6,95 TL, Rakle Dekorlu Meşrubat Bardağı modelleri 7,50 TL’lik fiyatları ile ön plana çıkıyor.


BİM Aktüel kapsamında satışa sunulan diğer ürünler; Melamin Dikdörtgen Tepsi 17,90 TL, Tek fiyatlık plastik ürünler 3,45 TL, Perilla iki katlı büyük kurutmalık 89,80 TL, Katlanabilen ve kola taşınabilen petek kurutmalık modelleri 13,90 TL, Casilda Home Ütü Masası 99,90 TL Perilla iki katlı Büyük kurutmalık modelleri de 89,90 YL ile alıcı bulabiliyor. 


Spor Malzemeleri De En Uygun Fiyatlar ile BİM Aktüel’de

Spor sevenler için satışa sunulan aletler de BİM Aktüel kapsamında oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunuluyor. Bu hafta içerisinde BİM’de satışa sunulan spor malzemeleri arasında Yoga ve Pilates Matı 39,90 TL, Pilates Topu ve Pompası 39,90 TL, Pilates ve Silindir Çemberi 24,90 TL ile satın alınabiliyor. 

Etiketler

Alışveriş   Kampanyalar   Bim Aktüel  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış