4 Haziran 2022 08:25 Güncelleme : 4 Haziran 2022 08:22

Sigortadan Para Almak İçin 22 Yaşında Genç Kadın Kendi Elini Kesti

Sigortadan Para Almak İçin 22 Yaşında Genç Kadın Kendi Elini Kesti

Sigortadan para almak için elini kesen 22 yaşındaki genç kız amacına ulaşamadı. İşte haberin tüm detayları...

Genç kadın sigortadan para almak için kendi elinin kestiği iddiası ile yargılanıyor. Planlı olarak yapıldığı iddia edilen olay sonrası yüklü miktarda tazminat almayı ön gören kadın ve erkek arkadaşı sigorta dolandırıcılığı suçlamasıyla yargılanıyor.

Slovenya’ da yaşayan Julija Adlesic adlı genç kadın, ağaçların dallarını budama yaparken elini kestiğini söyleyerek ile erkek arkadaşı ile birlikte hastaneye başvurdu. Elini testereyle kesen kadın kopan elini evde bırakarak hastaneye gitti ancak daha sonra el bulunarak yerine dikildi. 22 yaşındaki genç kadının sigortadan para almak için elini testere ile kendisinin kestiği iddia ediliyor. 

Sigorta Sahteciliği

Adlesic ’in 1 milyon Euro tutarında tazminat alabilmek için 5 ayrı sigorta yaptırdığı iddia edildi. BBC Türkçe haberine göre sigorta dolandırıcılığı ile suçlanan Julija Adlesic 2 yıl hapis cezası alabilir. Genç kadın elini kendisinin kestiği iddiasını kabul etmiyor. Duruşma devam ediyor. 

Erkek Arkadaşa da Ceza

Olay tarihinden bir yıl önce erkek arkadaşı tarafından internet üzerinden protez elle ilgili araştırma yapıldığı belirlendi. Erkek arkadaş 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat