17 Aralık 2020 09:51 Güncelleme : 17 Aralık 2020 10:14

Türkiye’de Bulunan Kadın Plajları

Türkiye’de Bulunan Kadın Plajları

Kadın plajları halk plajlarından daha uzak yerlerde bulunur ve sadece kadınlara hizmet sunar. Ülkemizde bulunan 3 farklı deniz sahilinde kadınlar plajına ulaşmak mümkün oluyor.

Kadın plajları halk plajlarından daha uzak yerlerde bulunur ve sadece kadınlara hizmet sunar. Ülkemizde bulunan 3 farklı deniz sahilinde kadınlar plajına ulaşmak mümkün oluyor. İl ya da ilçelere çok uzak bir şekilde konumlanıyor. Türkiye'de bulunan kadın plajlarında çalışanların hepsi de kadın olmaktadır. Sadece kadınların bulunduğu bu plajda kadınlar rahat bir şekilde güneşlenip denizin keyfini çıkarabiliyor.

Özellikle tesettürlü kadınlar karışık plajlarda denize girme konusunda sıkıntı yaşadığı için kadın plajlarını tercih ediyorlar. Bu şekilde çok daha rahat ve güvenli bir şekilde güneşlenip denize girme imkânı buluyorlar. İşletme çalışanlarının tamamen kadınlardan oluşması son derece önemlidir. Aynı zamanda konum olarak erişilemeyecek bir yerde ve güvenli olması önemli konulardan biridir.

Tuzla Belediyesi Kadın Halk Plajı

Yakın bir zamanda tuzla sahilleri halka açık bir yere dönüştü. Bu sahiller arasında en çok göze çarpan ve en güzel sahillerden biri Tuzla Belediyesi Kadın Plajı oluyor. Halk Plajı olmasından kaynaklı ücret ödemesi söz konusu olmadan denizin mi sahilin tadını çıkarmak mümkün oluyor.


Tuzla Belediyesi Kadın Halk Plajı çarşamba, perşembe ve cuma günleri hizmet veriyor. Kadınların en çok tercih ettiği kadın plajlarından biridir. Denizinin son derece temiz olması göze çarpan detaylardan biridir. Burada çalışan personellerin hepsi kadından oluşuyor. Aynı zamanda yüksek bir koruma sağlanıyor.

Altınkum Kadınlar Plajı

Kadınlar plajı arasında en çok dikkat çeken diğer bir haber ise Altınkum Plajı oluyor. Sarıyer Rumeli kavağı mevkiinde bulunan bu plaj cüzi bir miktar ödeme ile yüksek hizmet sunuyor. Hem denizde hem de sahili son derece temiz olmaktadır. Çalışan güvenlik elemanlarının bile kadınlardan oluşması kadınların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği kadın plajlarından biridir.

Servis hizmetinin de bulunmasından dolayı çok büyük bir konfor durumu söz konusu oluyor. İstanbul civarında ikamet eden kadınlar genellikle bu plajı tercih ediyor. Kadınların plaja gelmesi ve tekrar evlerine bırakılması konusunda hizmet vermelerinden dolayı ulaşım son derece kolay oluyor. Gidiş dönüş sırasında servisi kullanan elemanların bile kadınlardan oluşması son derece büyük bir güven ortamı sağlıyor.

Marmara Ereğli Kadınlar Plajı

Marmara Bölgesi'nde İstanbul'a yakın olan bir kadın plajı olmaktadır. Bu plajda kadınların çok sık tercih ettiği plajlardan biridir. Plaj içerisinde giyinme ve soyunma kabinleri, mescit, tuvalet, duş ve yemek yemek için restoranlar bulunuyor.

Son derece büyük bir hizmet sunma özelliğinden dolayı çok fazla tercih ediliyor.
Bu sahilde giriş ücreti bulunmasa da şezlong ve şemsiye isteyen kişiler belirli bir ücret ödemek zorunda kalıyor. Marmara Bölgesi'nin en çok tercih edilen kadın plajlarından biridir. Özellikle son yıllarda bu plaja olan ilgi daha da arttı. Konumu çok güvenli bir yerde bulunduğu için çok fazla tercih edilen plajlar arasındadır. 

Etiketler

Kadın   Seyahat   Manşet  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat